Турецька компанія Baykar нанесла візерунки, що нагадують вишиванку, на безпілотники Bayraktar, які безкоштовно передасть Україні

Новини Української Жіночої Варти 24.08.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

США у День незалежності України оголосили про додатковий пакет військової допомоги в розмірі 2,98 мільярди доларів для ЗСУ.

✅     Прем’єр Британії Борис Джонсон відвідав Київ у День Незалежності України, під час якого оголосив про виділення Україні нового пакету військової допомоги в розмірі 54 мільйонів фунтів стерлінгів.

✅   Україна знищила російської військової техніки на $16,6 мільярда за пів року повномасштабної війни — Forbes.

✅    Лідери багатьох країн ЄС — президенти, прем’єри, міністри закордонних справ — опублікували у своїх соцмережах привітання для України до 31-ї річниці незалежності, висловлюючи підтримку на тлі триваючої війни. Cеред них президент Литви Гітанас Науседа, Президент Польщі Анджей Дуда, міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс, прем’єрка Фінляндії Санна Марін, прем’єрка Естонії Кая Каллас, Глава МЗС Швеції Анн Лінде, президент Румунії Клаус Йоганніс, глава МЗС Чехії Ян Ліпавський.

✅    Турецька компанія Baykar нанесла візерунки, що нагадують вишиванку, на «народні» безпілотники Bayraktar, які безкоштовно передасть Україні. Про це повідомив український ведучий і волонтер Сергій Притула в Facebook у середу, 24 серпня.

✅   Оркестр шотландської гвардії привітав українців з Днем незалежності та виконав пісню «Stefania» Kalush Orchestra.

✅     В Європейському союзі вважають, що Україна швидко просувається у реформі судової системи та боротьбі з корупцією — посол ЄС в Україні Матті Маасікас. Посол відзначив зокрема призначення голови антикорупційної прокуратури, членів Вищої ради правосуддя Маселка та Мороза, а також готовність до запуску процесу з відбору нового глави НАБУ.

✅    Міністр оборони Олексій Резніков вважає, що Україна уже перетнула межу, коли можна було очікувати “найгірший сценарій” розвитку війни з Росією.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard