Новини Української Жіночої Варти 22.07.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila Rosik

   На південних рубежах захисту ЗСУ з повітря завдали ударів ворогу, знищивши 35 загарбників і російську техніку.

  Українські захисники придушили спроби штурмів росіян на Південнобузькому напрямку, ворог відступив — Генштаб.

  ЗСУ за добу знищили 150 окупантів, а з початку повномасштабної російської агресії кількість загиблих загарбників сягнула 39 000 чоловік особового складу.

  Артилерійські підрозділи Десантно-штурмових та Сухопутних військ ЗСУ знищили  артдивізіон російських гаубиць разом з особовим складом, технікою та боєкомплектом.

  Українські військові не дозволили ворогу просунутися в напрямку Покровського на Бахмутському напрямку, в напрямках Верхньокамʼянське та Івано-Дарʼївка на Краматорському напрямку, а також відбили штурм в напрямках сіл Веселе та Водяне — зведення Генштабу.

  Високопоставлений представник Міноборони США заявив, що російські військові щодня зазнають сотень втрат у війні проти України, зокрема Росія втратила тисячі лейтенантів і капітанів.

✅  США із партнерами й союзниками загалом зобов’язалися передати Україні понад 20 РСЗВ HIMARS, із них 12 уже перебувають на українській території.

✅  Російські війська не змогли наростити темпів просування після виходу з оперативної паузи — Інститут вивчення війни (ISW).

  У Стамбулі відбулося підписання угоди про розблокування українських портів для вивезення зерна.

Під егідою ООН буде створено Спільний координаційний центр (СКЦ), до якого увійдуть представники України, Росії, Туреччини і ООН. Цей центр, який буде розташований у Стамбулі, буде здійснювати загальний нагляд за дотриманням Ініціативи. года про розблокування експорту українського зерна попередньо діятиме 120 днів.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard