Новини Української Жіночої Варти 21.06.2022 Українські щоденні перемоги.

Втрати РФ у повномасштабній війні проти України, за підрахунками українських військових, перетнули позначку у 34 тисячі військовослужбовців.

✅  ЗСУ відбили ворожий штурм в районах населених пунктів Мирна Долина та Біла Гора на Сєвєродонецькому напрямку, а також в районі Богородичного на Слов’янському напрямку — зведення Генштабу.

✅  Українські військові нанесли зосереджений удар по гарнізону окупантів на острові Зміїний, ворогу завдано значних втрат — командування «Південь».

✅  Українські захисники просуваються в Херсонській області, проте українців закликають не повідомляти деталі у соцмережах, а чекати на офіційні повідомлення військових — командування «Південь».

✅   Збройні сили України завдали удару по бурових установках привласненого Росією «Чорноморнафтогазу», які ще називають «вишками Бойка». Окупанти не можуть впоратись з пожежею – вогонь вже дістався свердловини.

✅  Партизани заважають Росії зміцнювати контроль над окупованими територіями — американський Інститут дослідження війни (ISW).

✅  Україна значною мірою вже нейтралізувала спроможність Росії контролювати Чорне море у північно-західній частині — про це йдеться в огляді британської розвідки.

✅  Комітет зі збройних сил Палати представників США у своєму проєкті закону про військовий бюджет на 2023 рік пропонує закласти 450 мільйонів доларів допомоги Україні.

✅   Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що німецькі самохідні гаубиці Panzerhaubitze2000 з підготовленими українськими екіпажами уже на фронті.

✅  Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що політика президента РФ щодо НАТО і ЄС покликана завадити поширенню демократії на Росію. «Очевидно, Путін боїться, що іскра демократії може полетіти до Росії. Тому він роками проводить політику, спрямовану на розвал НАТО та ЄС. Він хоче повернутися до політики зон впливу. Але він не зможе цього зробити», – написав Шольц у Twitter.

✅   Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, у якій запросив останнього відвідати Україну.

✅  Країни-учасниці Ініціативи трьох морів, відомої як Тримор’я, створили новий формат партнерства і надали Україні статус партнера-учасника.

✅  Головред російської «Нової газети» Дмитро Муратов продав свою Нобелівську медаль премії миру 2021 року за рекордні 103,5 млн доларів — кошти він спрямує на допомогу українським дітям-біженцям.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard