У естонському місті Нарва почали демонтаж радянського танка-пам'ятника рішення, яке уряд ухвалив попри спротив місцевих жителів проросійського міста

Новини Української Жіночої Варти 16.08.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

У Джанкойському районі окупованого Росією Криму вранці 16 серпня чути вибухи і видно вогонь. Міноборони Росії підтвердило, що в районі села Майське Джанкойського району окупованого Криму сталася пожежа на майданчику з боєприпасами. Залізницю у цьому районі також пошкоджено. «Безумовно, противник не вміє користуватися жодними заходами пожежної безпеки. Але нас, безумовно, це всіх тішить» — у ЗСУ прокоментували вибухи в окупованому Криму.

  Над військовою авіабазою у селищі Гвардійське Сімферопольського району Криму стоять клуби чорного диму. Журналіст Bellingcat Христо Грозєв пише, що на цій авіабазі у Гвардійському розміщувалися 12 літаків Су-24М та ще 12 літаків Су-25СМ. Аеродром входить до складу військово-морського флоту росії.

✅   ЗСУ на південному фронті за добу знищили 23 окупантів, гармату-гаубицю, 7 одиниць броньованої та автомобільної техніки та пункт постачання російських боєприпасів на Херсонщині — ОК «Південь».

✅    З Латвії до України прибули ще шість гаубиць M109. Українські військові вже використовують їх на полі бою — повідомив міністр оборони.

✅  По Кримському мосту за минулу добу в обидва боки проїхали близько 38,3 тисячі автомобілів — це новий добовий рекорд трафіку. За словами представниці президента України в Криму Таміли Ташевої, після ранкових вибухів «люди ховаються по підвалах, на виїзд із Криму величезні черги».

✅   Фінляндія у 10 разів скоротить видачу віз для туристів з росії — рішення запрацює з вересня. Зараз країна на день приймає у середньому тисячу заявок на візи від громадян рф. Для тих, хто звертається по візу з туристичною метою, відкриватимуть в середньому 100 заявок на добу.

✅    У естонському місті Нарва почали демонтаж радянського танка-пам’ятника — рішення, яке уряд ухвалив попри спротив місцевих жителів проросійського міста.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard