Від початку повномасштабного вторгнення в Україну російська армія демілітаризувалася на 43 200 солдатів, яких було ліквідовано

Новини Української Жіночої Варти 12.08.2022 Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну російська армія “демілітаризувалася” на 43 200 солдатів, яких було ліквідовано.

✅   Окупанти вели  наступальні бої поблизу низки населених пунктів на Бахмутському та Авдіївському напрямках, але успіху не мали і змушені були відійти — Генштаб.

✅   “Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала!” — міністр оборони Резніков повідомив, що в Україну прибула чергова партія британських РСЗВ M270.

✅   США підтримують заклики до створення демілітаризованої зони навколо Запорізької АЕС — про це заявив представник Держдепу.

✅   Міністр оборони Британії Бен Воллес після донорської конференції в Данії заявив, що Лондон готовий забезпечити підготовку більшої кількості українських військових, ніж раніше планувалося.

✅   Міністр оборони Швеції Петер Гульквіст після конференції донорів для України в Копенгагені не виключив, що Стокгольм може долучитися до виробництва зброї для Києва.

✅   Нідерланди приєдналися до очолюваної Британією програми підготовки українських військових.

✅   У київських школах не викладатимуть російську мову навіть факультативно — про це повідомив громадський діяч та політичний експерт Андрій Смолій.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard