Новини Української Жіночої Варти 10.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Повітряні сили України припускають, що внаслідок вибухів 9 серпня на аеродромі в окупованому Криму знищено склад авіаційного озброєння та близько десятка літаків.

✅   «Війна Росії проти України почалася з захоплення Криму і закінчиться його звільненням» — заявив Володимир Зеленський.

«Україна звільнятиме Крим військовим шляхом і знищення Кримського мосту – необхідний для цього захід» — прокоментував вибухи на півострові генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

✅   Каховський міст на Херсонщині став непридатним до використання після удару по ньому ЗСУ в ніч проти 8 серпня — ОК «Південь».

✅   Німеччина протягом останніх днів передала Україні ще чотири самохідні зенітні установки Gepard, 49 тисяч снарядів, а також 10 броньованих автомобілів HMMWV.

✅   Міноборони Данії оголосило про приєднання до очолюваної Великою Британією ініціативи з навчання українських військових.

✅   Співзасновник шведської ланки Amnesty International Пер Вестберг оголосив, що йде з організації через незгоду зі звітом про Збройні сили України — він належав до організації майже шістдесят років.

✅   Глави МЗС «Великої сімки» оприлюднили заяву щодо ситуації на Запорізькій атомній електростанції — вимагають від Росії негайно повернути контроль над АЕС Україні.

✅   Білий дім, коментуючи вибухи на аеродромі, заявив, що підтримує зусилля України з захисту суверенітету і територіальної цілісності.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard