Вищий антикорупційний суд конфіскував статки путінського олігарха Володимира Євтушенкова

Новини Української Жіночої Варти 1.09.2022 Українські щоденні перемоги

 Матеріали підготувала: Mila Rosik

Загальні бойові втрати  росіян від початку вторгнення в Україну, за даними Генштабу, станом на 1 вересня. Особового складу – близько 48 350 осіб.

✅  На південних рубежах захисту українські військові знищили понад 200 росіян, 6 складів ворожих боєприпасів, військову техніку і озброєння загарбників — ОК “Південь”.

✅  Збройні сили України завадили окупантам будувати нову понтонну переправу поблизу Дар’ївки, а також завдали нових ударів по Каховському мосту на Херсонщині — ОК “Південь”.

✅  Місія МАГАТЕ прибула на Запорізьку АЕС, повідомив Енергоатом. Наразі на ЗАЕС залишились 5 представників місії — очікується, що вони перебуватимуть там до 3 вересня.

✅  Вищий антикорупційний суд конфіскував статки путінського олігарха Володимира Євтушенкова — це перше подібне рішення українського суду.

✅  Згідно з новими даними американської розвідки, Росія відчуває “серйозну нестачу живої сили” у війні проти України і почне вербувати засуджених — The Associated Press, CNN.

✅  Естонія прагне вже протягом найближчих тижнів ухвалити процедури, згідно з якими більшість росіян не зможуть в’їхати на її територію — глава МЗС Урмас Рейнсалу.

✅   Глава МЗС Нідерландів Вопке Хукстра заявив, що Україна повинна виграти війну з Росією та наголосив на необхідності надавати підтримку Києву, скільки це буде необхідно.

✅  Німеччина не буде знімати санкції з Росії, навіть якщо німці виходитимуть на протести через високі ціни на електроенергію — глава МЗС Анналена Бербок.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard