Новини Української Жіночої Варти 20.03.2022. Українські щоденні перемоги

✅ Російська військова техніка залізницею до України більше не потрапить. Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін без уточнення деталей заявив, що залізничне сполучення між Україною та Білоруссю, яким раніше окупанти відправляли військові ешелони, вже не працює. 

✅ Сьогодні сили спеціальних операцій, Головне управління розвідки та Грузинський Легіон підірвали колону окупантів.

✅ Артилерія 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського розбила склад боєприпасів російських загарбників.

✅ Наші захисники знищили ракету «Точка У», яка летіла на цивільних громадян.

✅ Над Вінниччиною військові ЗСУ збили російську ракету.

✅ Захисники України знищили вже шістьох російських генералів. 

✅ На Чорнобильській АЕС вдалося провести часткову ротацію та евакуацію людей — персонал перебував на своїх робочих місцях близько 600 годин. Сьогодні з території ЧАЕС вивезли 64 особи, на заміну яким відправилося 46 добровольців-працівників станції

✅ путін більше не зможе купити “загранічну” куртку за 1,5 млн рублів. Група компаній LVMH, якій належить бренд Loro Piana, припинила постачання продукції в росію.

✅ І ще трохи оптимістичних «чотирилапих» новин – песик Патрон, який працює з чернігівськими піротехніками, з початку війни допоміг знешкодити вже майже 90 вибухонебезпечних предметів, повідомили в ДСНС.

Українська Жіноча Варта

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard