Німецький «план Маршалла»: ЄС більше не вірить в перемогу України, натомість вже чітко прописав її в плани, – політичний експерт О.Голобуцький

> T Siwak:
Німецький «план Маршалла»: ЄС більше не вірить в перемогу України, натомість вже чітко прописав її в плани, – політичний експерт О.Голобуцький

«План Маршалла» для України, котрий вже розроблений канцлером Шольцем і головою Єврокомісії фон дер Ляйєн, – свідчення дуже позитивних для нас процесів. Адже цим документом розпланована відбудова України «після перемоги». Тобто, німці і Європа вже запланували нашу перемогу. А якщо скрупульозні і прискіпливі німці щось запланували – це гарантовано настане.

Отже, на сьогодні вже не коректно буде казати «Європа вірить в нашу перемогу». Коректно натомість буде «Європа ретельно запланувала нашу перемогу і дії після неї». Це значно більш обнадійливо для України.

І це корелює з останніми заявами американських вищих військових, що з 2023-го в них вже заплановано розбиратись з проблемою Китаю. Отже, і Європа, і Америка синхронно позначили орієнтовні часові межі для того, щоб остаточно вирішити «проблему кремлівського шантажиста».

Головне, щоб його дійсно не спровокували на дрібну атаку «брудною бомбою», щоб після цього спільними зусиллями взагалі всіх зацікавлених сторін швиденько розпатрати і російську армію, і Росію. Так, це буде швидко, – але нам все ж дуже бажано уникнути такого пришвидшення перемоги.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard