Неймовірним українським жінкам присвячується

Головна картинка автор: Art by mosyakart

 

Вона красива, сильна, мужня, милосердна, любляча, турботлива… Ці епітети можна продовжувати нескінченно. Українська жінка. Здається у неї десять рук і сто сердець, які відчувають біль, смуток, страх, і в той же час наповнюються любов’ю до людей, тварин, рідної країни, світу.

Українська жінка багатогранна. Вона одночасно робить безліч справ, бо у добі лише 24 години! Вона не знає втоми і піддається відчаю на короткий час, а потім з потрійною силою береться до нових дій заради нових досягнень. Ні, вона не залізна, просто має велику внутрішню силу і жагу до життя.

Українська жінка – берегиня. Зранку домашні справи, потім – робота, далі – волонтерство. Діти, чоловік, подруги, знайомі і незнайомі. Для кожного вона знайде час, добре слово підтримки, теплий погляд і ніжні обійми. Її підтримка безцінна, її можливості – величезні. Там, де не підбере слів чоловік, завжди впорається жінка. 

Українська жінка під час війни не впала у страх і відчай. Вона зібралася і швидко пристосувалася до нових, страшних реалій. Вона своєю енергією підтримує нашу землю, своєю молитвою – наших мужніх незламних захисників, своєю духовною силою вражає світ. Сьогодні вона вишиває візерунками-оберегами гарну сукню до перемоги, а завтра – на полігоні вчиться влучно стріляти, адже ця навичка зараз не завадить. У суботу плете сітки і виготовляє окопні свічки, шиє білизну чи в’яже шкарпетки на передову, а в неділю пече смаколики, збирає гуманітарний вантаж і відправляє нашим військовим разом зі щирою подякою.

Українська жінка дивує чоловіків тим, що попри все залишається красивою не лише зовні, але й внутрішньо. Її душа щодня згоряє від страшних подій і жахливих новин, а вже на ранок відроджується, щоб почати новий день новими добрими справами. 

Вона вродлива, щира, міцна, ніжна, закохана… Українська жінка неймовірна. Вона символізує перемогу і все те прекрасне, що чекає Україну вже дуже скоро. Вона огортає усіх своїми великими дужими крилами і дарує надію. Вона лікує будь-який біль, бо сама пізнала, як воно болить. Вона втрачає те, що любить, плаче, але знаходить сили йти далі і отримує щось нове, цінне і прекрасне!

Українська жінка викликає захоплення, бо вона є втіленням світла і добра, миру і любові! Вона несе життя, вона наповнює своє серце не люттю і ненавистю, а коханням і радістю. Саме у цьому її сила! Саме тому вона (Україна) і переможе! Вже скоро, дуже скоро…


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard