На війну гроші є, а на потреби простих громадян немає і не буде!

#RussiaDisintegration #РозвалРос

Станом на березень 2023 року рф вже витратила на війну з Україною майже $115 млрд  (близько $10 млрд на місяць), що становить третину всіх прибутків російського бюджету за 2021 рік. Потужну російську армію, якої так боявся весь світ, майже повністю перемолола війна. Лише російської техніки ЗСУ знищили майже на $25 млрд.

Найдорожче федеральному бюджету обійшлося забезпечення війська – близько $36 млрд за рік війни. Зарплата військових – $24,7 млрд. А сума компенсацій, які уряд так званої росії має виплатити загиблим та пораненим, навіть перевищує суму зарплат – $29,1 млрд. Незважаючи на чутки про готовність рф мобілізувати ще півмільйона росіян, російський бюджет просто не витримає такого навантаження.

А тим часом звичайні громадяни російської недоімперії затягують пояси, їздять по розбитих дорогах і живуть без води і газу в аварійних приміщеннях. Давайте співставимо витрати на криваву війну з витратами, якими кремлівський диктатор міг би допомогти своєму народу.

Отже, на близько $10 млрд, які щомісяця йдуть на війну, можна було б побудувати 260 нових дитячих садочків. Надзвукова ракета Х-22 коштує $500 тисяч, цієї суми вистачило б на капітальний ремонт 17 шкіл в Омську. І це лише одна ракета. А їх по території України випущено понад 4000 загальною вартістю $12 млрд. На ці гроші можна було б провести газ у 2000 житлових будинків. За рік повномасштабного вторгнення ерефія втратила понад 300 бойових літаків і приблизно стільки ж гвинтокрилів на загальну суму $8,5 млрд. Якби ці кошти витратили на нові дороги, їх довжина становила б 30 000 км. Сьогодні кремль наказує запускати по Україні від 10 до 50 тисяч снарядів на день. Ціна кожного близко $1000. За місяць набігає сума ремонту 5 лікарень у Читі. 

Але навіщо щось будувати чи ремонтувати, знищувати ж простіше. За цією тактикою і діє бункерний дід. Але його можливості невичерпні. Техніка і ракети закінчуються, гроші – теж. Не треба бути великим провидцем, щоб передбачити події найближчого майбутнього – ерефія програє і просто зникне з мапи. І це правильно, бо такій терористичній, кровожерливій державі не місце у цивілізованому світі.


Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для «Вільного Ідель-Уралу»


 

Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard