На Луганщині волонтерка з Прикарпаття влаштувала міні-лікарню для бійців АТО

Клієнтів у неї, на жаль, вистачає.
На передовій у Луганській області українські бійці вгризаються у землю – риють бліндажі та земляні укріплення. Два тижні вони працювали фактично вручну, і лише кілька днів тому їм підігнали техніку.
Це необхідна умова вижити, бо обстріли з ворожого боку не припиняються. По позиціях ЗСУ працюють міномети та важка артилерія, і боєприпасів бойовики не шкодують. На передовій щодня з’являються вирви від 150-міліметрових снарядів самохідної артилерії. Військові кажуть, що їх накривають цілими квадратами – працюють дуже професійно. До цього додається і мінометний вогонь. Тільки за минулу добу внаслідок обстрілів бойовиків на Луганщині поранення дістали п’ятеро бійців.
Одне з найважчих завдань – доправити потребуючих до шпиталю. Оскільки дороги в поганому стані, а лікарень мало, волонтери відкрили у Кримському стабілізаційний пункт. Туди приїхала відома на фронті «Степанівна». Вона сама з Прикарпаття, раніше працювала в Пісках, а тепер облаштувалась на Луганщині. У «Степанівни» є дихальний апарат, хірургічний стіл, ліки для невідкладних пацієнтів.
Саме її стараннями пораненим надають першу допомогу, щоби потім їх можна було транспортувати
Про мінські домовленості та припинення вогню на прифронтовій ділянці уже навіть не згадують – це явище віртуальне. Бійці продовжують окопуватися та ставити укріплення – вирівнюють лінію фронту. Як наслідок, ворог дуже близько підійти не матиме змоги.
 Автор: Кореспондент ТСН Яків Носков
Джерело
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти