Людмила Калініна: Я рада, що Надія повернулась, але не забуваємо про інших

Відома доброволка, боєць батальйону «Донбас» Людмила Калініна  попросила в радості щодо повернення Надії Савченко не забувати про інших гідних дівчат, які захищали Україну на східному фронті. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі “Facebook”.
«Знаю дівчат , – пише Людмила Калініна, -, які залишалися завжди на висоті, при будь-яких ситуаціях. Це дівчата з Іловайського котла, наша Кішка, обійдена в усьому з боку держави, наша кримчанка! Це відчайдушна Алінка, це наша зранена Мурка, після полону, довгого лікування тут і в Балтії, але була зарахована до лав батальйону ! Це дівчата з інших батальйонів, та ж Валькірія, з Росії, залишивши все прийшла на допомогу нам. Це Ірина Лютик ! Людина, котра поклала своє здоров’я, що залишилася інвалідом та гордо! дивиться вперед ! А Катю пам’ятаєте, зв’язківець? Лисиця з Правового сектора… Їх більше немає ! Загинули за вас . А скільки їх ?! Героїнь без імен?! Не потрапили в кадр. А всі вони з перших днів на Донбасі, на передовій»
«Не забувайте про тих, хто в підвалах Донецька, Луганська….Тих, хто пішов по етапу на Далекий Схід. Пам’ятайте про них. Не мовчіть . кричіть , воюйте за них! «- закликала громадськість військовослужбовка,- В ейфорії повернення не забувайте, що війна продовжується»
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»