Кожен день тут радієш: дівчина-снайпер розповіла про “хороші моменти”


Українська снайперка з 58-ої бригади поділилася своєю історією участі в АТО і про те, що планує після завершення війни з російськими окупантами
У дівчини позивний Сара Конор і вона дійсно схожа на кіношний прототип – спокійна, зважена, сконцентрована, ніяких зайвих слів або рухів, розповідає співтовариство волонтерів “Повернись живим”.
Снайперка Конор на фронті з 2015 року, але опановувати всі військові спеціальності почала відразу після Майдану.
Навчалася дівчина снайперські справи в батальйоні «Дніпрі», в школі снайперів «Дике поле». Пізніше інструктор в «Дніпрі» оцінили здібності Конор і її колеги Соні, яка служить там до сих пір.
«Сказав: «Давайте ви будете снайперською парою!», – згадує дівчина. – Тоді ще дівчат не брали в «Дніпро-1», але нам сказали: «Ми хочемо вас бачити!». Так ми і почали разом працювати », – розповіла Конор.
У певний період дівчина намагалася повернутися з війни до мирного життя, але чути повідомлення про поранених і загиблих з дому виявилося не під силу ії.
«Як правильно написала моя колега з 16-го бата Валькірія, побувавши один раз на війні, на неї в будь-якому випадку повертаєшся і я підписала контракт з 58-ою бригадою», – сказала вона.
Здійснити цей вибір їй допомогла знайома волонтер Юля Толмачова
Після перемоги вона мріє побудувати свій дім та створити сім’ю.
«Насправді ти щодня тут радієш! – говорить снайперка. – Тому, що ти живий. Тут, дуже багато хороших моментів! Колектив хороший, взвод маленький, живемо однією сім’єю, дуже багато сміємося, підколюємо одне одного. Бойове братерство – це все-таки круто!», – розповіла вона.
Джерело: politeka.net
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти