Конкурс красунь у погонах пройшов на Луганщині

У Старобільську Луганської області відбувся конкурс краси серед представниць чарівної статі — військовослужбовців та правоохоронців у рамках святкової програми: «Слава Героїням». Концертну програму та конкурс присвятили жінкам, які своєю працею чи службою покращують життя в східному регіоні України. До кінозали районного Будинку культури прийшло сотні військовослужбовців, студентів цивільних вишів та пересічних громадян.
— Сильну державу та нашу славну область будують і чоловіки, і жінки. Україна — теж жіночого роду і її треба кохати і захищати від ворогів. Зі сцени даного проекту хочу подякувати всім дівчатам, дружинам, мамам за свій важливий внесок у розбудову вільної і демократичної України, — привітала присутніх заступник голови Луганської обласної держадміністрації Ольга Лішик.
Присутні жінки отримали відзнаки та грамоти від представників органів влади та громадських активістів.
Розважальну програму продовжив конкурс краси за участю 8 представниць чарівної статі, які носять погони різних силових відомств України. Красунь оцінювало журі з числа офіцерів оперативно-тактичного угруповання «Луганськ», представників місцевих органів влади та спонсорів проекту в особі керівництва організації «Громадянський корпус».
Своє право вважатися кращою серед кращих дівчата виборювали у п’ятьох номінаціях: візитна картка, глянець моєї мрії, кулінарне змагання — «смаковита феєрія», конкурс талантів, дефіле у вечірніх сукнях.
Збройні Сили України представляла учасник антитерористичної операції — військовослужбовець з оперативного командування «Захід» старший солдат Олеся Воробей.


— Родом я з Рівненщини. До армії пішла добровільно одразу ж після школи, адже прагнула особливого та яскравого життя. Зараз заочно навчаюся в одному з вишів Києва. У вільний час займаюся художнім вишиванням. Серед готових робіт: ікони, природа, різні абстракції. Мій життєвий принцип: «якщо чогось сильно прагнеш, то досягнеш», — розповіла про себе військовослужбовець Олеся.
Між проведенням номінацій, гарний настрій присутнім дарували ансамбль пісні і танцю «Патруль», солістка районного Старобільського будинку культури Анастасія Макарук та вихованці районного будинку творчості дітей та юнацтва.
У підсумку конкурсу краси, журі вирішило оголосити всіх учасниць переможницями та вручити письмові подяки й цінні подарунки.
Захід завершився привітаннями та фотографуванням Українських воїнів й присутніх із красунями у погонах.


Джерело: mil.gov.ua ©
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»