Конгрес ойрат-калмицького народу: «РФ пора відправити на звалище історії». Ексклюзив

Конгрес ойрат-калмицького народу заявляє рішучий протест ракетному терору, влаштованому російською федерацією, проти мирного населення та громадянської інфраструктури України.

Про це сказано у заяві Конгрес ойрат-калмицького народу.

Це показує всю брехливу природу великодержавного російського шовінізму і оголює всю гниль російської імперськості. Після цієї дикості не потрібно жодних інших доказів людиноненависницької ідеології так званого російського світу. Вона несе сусіднім країнам і народам лише покірне рабство, зло, морок, руйнування та загибель. Влада Росії демонструє, що вона не зупиниться навіть перед найстрашнішими злочинами проти людства та людяності, задля своєї жадібності, комфорту та наживи», – сказано в повідомленні.

У зв’язку з цим виникає законне питання, чи має право на існування держави, яка в 21 столітті намагається вирішити всі спірні питання шляхом насильства, грубої військової сили та ядерного шантажу, ставлячи на існування всього живого на нашій планеті і нахабно порушуючи статут ООН.

«Ми висловлюємо свою безумовну підтримку та солідарність українському народу та його героїчній боротьбі за ідеали свободи, незалежності та демократії. Закликаємо всі народи та уряди надати допомогу Україні, яка понад півроку веде нерівну війну, хоробро захищаючи весь світ від червоно-коричневої чуми. Тільки жорстка і безкомпромісна позиція всього цивілізованого світу здатна зупинити божевільного і нелюдського агресора, якого настав час відправити на звалище історії», — сказано в заяві.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard