Кому на расєї жити добре? Та вже мабуть нікому… або Про те, як один тиран і диктатор хотів знищити сусідню Україну, а знищив свою расєю

 

#RussiaDisintegration #РозвалРосії

За кілька днів минає перша і остання – ми всі у це віримо – річниця від дня початку повномасштабного вторгнення РФ на територію незалежної України. Дня, який поділив життя всього світу на ДО та ПІСЛЯ. Дня, коли страшна війна почала нищити життя українців…

24 лютого 2022 року Україна була шокована, налякана, вражена… Але швидко зібралася, згуртувалася і почала відстоювати власну територію і право на своє існування. Спершу світ з подивом спостерігав за тим, як маленька вільна країна протистоїть величезному кривавому монстру. А потім зрозумів – потрібно втрутитись і допомогти. На початку нам передавали каски і шкарпетки, але минали місяці, українці мужньо трималися, і допомога стала міцнішою У нас з’явилося багато союзників. У Рамштайні забрался 54 (!)  країни. Це беспрецендентний випадок, ніколи ще не було такого єднання, навіть за часів Другої Світової війни. Важке озброєння, величезні грошові транші для України. Десять безпрецедентних санкційних пакетів, які ефективно нищать економіку країни-терористки. Нам допомагають і будуть допомагати, адже усі розуміють: це не просто війна, це боротьба добра, світла, любові проти зла, ненависті і бажання знищити все прекрасне!

Які здобутки на сьогодні має оркостан, який гучно заявив, що візьме Київ за три дні, а всю Україну – максимум за тиждень? “Перемоги” м’яко кажучи, не дуже.

Ненависть і засудження від усього світу, відмова у співпраці, навчанні тощо. 

Втрати на полі бою – понад 143 тисячі вбитими і близько 300 тисяч поранених і полонених. Це дані ЗСУ. Британська розвідка називає скромніші цифри – близько 200 тисяч вбитих і поранених. Але і ця кількість величезна. Знищені десятки тисяч одиниць російської техніки, в тому числі сучасні зразки військового озброєння.

В економіці все також досить сумно. Тут на сьогодні бачимо скорочення нафтогазових доходів, зростання інфляції, складності з кредитуванням економіки, помітний спад торгівлі, зниження внутрішнього попиту, проблеми на ринку праці у зв’язку із суттєвим зменшенням робочих місць та відтік приватних капіталів.

Всередині країни назріває розкол. Представники п’яти регіонів рф: Уралу, Кенігсберга (Калінінградська область), Інгрії (Ленінградська область), Сибіру та Кубані оголосили про початок підготовки до референдуму за свою незалежність. “Досить годувати москву! Годі вмирати за кремль! Вихід тільки один – голосуй за Незалежність своїх республік! Вибирай щасливе майбутнє для себе та своїх дітей!” – заявили вони.

Кількість простого населення ерефії, яке живе за межею бідності, втрачає роботу і вмирає від голоду, постійно зростає. Найкращі представники нації – IT-спеціалісти, бізнесмени, вчені, актори, співаки – спішно виїхали за кордон, бо розуміють – світлого майбутнього у путінської росії немає. 

Тож все вказує на швидке наближення розпаду рф. А Україна святкуватиме перемогу і візьметься до відновлення своїх міст та містечок, доріг, об’єктів інфраструктури, повернення з-за кордону всіх своїх людей. І дуже скоро це буде гарна, процвітаюча, сильна країна, рівна серед рівних – перлина у короні Євросоюзу, до якого ми таки прийдемо у недалекому майбутньому!


Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard