Хвиля публікацій “З Путіним вже домовляються, він думає” – чергова спроба обманом змусити союзників до переговорів, поки Путін остаточно не дискредитований перемогами ЗСУ, – політичний експерт О.Голобуцький.

Триває наступний етап спроб Кремля примусити НАТО до переговорів – Росія масово з багатьох джерел запустила дезінформацію, нібито переговори вже йдуть чи відбувся перший етап, а Путін тепер думає над пропозиціями.

Це свого роду «посування вікна Овертона»: переконати передусім європейців, що все вже відбувається, а жодних негативних реакцій немає. «Ось, бачите – переговори тривають, йде обмін думками і узгодження позицій, і при тому нічого страшного не трапилось, і Україна не обурюється, не реагує жорстко, як вони погрожували! Тобто, можна надалі домовлятись більш відкрито, це прийнятно для всіх».

Звісно, всі відповідальні особи в ЄС, НАТО і в Україні в курсі, що жодних поступок не було, жодної згоди на переговори, відкриті чи кулуарні, тим більше самих переговорів якихось таємних не було. Але в Кремля розрахунок не на політиків, а знов на «тиск громадськості».

Це те саме, на що Кремль розраховував, маніпулюючи постачанням газу до Європи: «населення змерзне – і примусить свої уряди співпрацювати з Росією та припинити підтримувати Україну». Не вдалось: європейські уряди впорались з викликом. Тепер іде спроба вплинути з іншого боку.

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard