Канада надішле в Україну 200 військових

Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер  оголосив, що уряд Канади надасть значні додаткові військові ресурси, щоб допомогти у тренуванні і підвищенні боєздатності українських збройних сил.
Про це він сказав на спільному з міністром оборони Джейсоном Кенні та начальником штабу оборони Томом Лоусоном брифінгу про поточний стан безпеки в Україні.
Як повідомляється, Канада розмістить в Україні 200 військовослужбовців, які до 31 березня 2017 року будуть проводити тренування українських збройних сил. Підготовка включатиме в себе знешкодження боєприпасів і саморобних вибухових пристроїв, військову підтримку міліції, медичну підготовку, навчання безпеці польотів та модернізацію системи логістики.
Як зазначається, ця допомога є відповіддю канадського уряду на заклики з боку України і є частиною політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності України і невизнання незаконної анексії Криму Росією.
Тренування розпочнуться влітку цього року і проходитимуть перш за все в рамках програми НАТО “Партнерство заради миру” у Яворові на заході України. Крім того, навчання з розмінування проходитимуть у Кам’янець-Подільському.
Оригінал статті .