Подяка Міжнародному фонду “Відродження” за співпрацю та підтримку УЖВ

Нещодавно нашою громадською організацією за фінансової підтримки @Міжнародний фонд “Відродження” був завершений проєкт “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні».

Висловлюємо щиру подяку від нашої команди ГО «Українська Жіноча Варта» за надану можливість реалізувати цей проєкт. Допомога @Міжнародний фонд “Відродження” була невимовно важливою для досягнення наших цілей та посприяла розширенню нашої діяльності в цілому.

Ваша фінансова та організаційна підтримка дозволила нам провести ефективні тренінги та навчання, що допомогли нашій аудиторії усвідомити важливість правильної інформації та виокремлювати її від маніпуляцій та фейків.

Також ми активно працювали над створенням і координацією новинарних та інформаційних каналів у месенджерах та соціальних мережах, таких як Телеграм, Вайбер тощо. Ми зробили все можливе, щоб надати правдиву інформацію про війну, донести до населення на деокупованих та інших територіях України дані про втрати росії та результативність міжнародних санкцій.

Ми вдячні вам за вашу віру в наш проєкт та вашу підтримку, яка дала нам можливість покращувати життя та свідомість людей. Це партнерство було надзвичайно цінним для нас, і ми сподіваємося на наше подальше співробітництво у майбутньому.

 

З повагою та шаною,
Українська Жіноча Варта