Європа дуже серйозно побоюється російських кібератак, але рівень хакерів РФ сильно перебільшений пропагандою, – політичний експерт О.Голобуцький.

Зараз російські пропагандисти і проросійське лобі серед європейських політиків активно розганяють в ЄС міф про «нездоланних російських хакерів, котрі тільки чекають зими, щоб вимкнути Європі світло, тепло, банкінг, інтернет і взагалі все». В Європі поки вірять.

Але по суті це те саме, що з «другою армією світу» і «аналоговнет». Прямо зараз фахівці Служби безпеки України відбиває близько 10 кібератак на стратегічні служби щодня: державні реєстри, сайти державних органів, той же банкінг, керування критичною міською інфраструктурою і розподілом електрики… З 24 лютого було відбито понад 3500 кібератак Росії.

Тобто, вони точно не всепроникні і не всесильні, а українські фахівці можуть поділитись досвідом д колегами в союзних країнах. Бо Росія точно пробуватиме покласти життєво важливі служби суто для залякування і формування паніки. Щоб через політичну дестабілізацію зменшити тиск на Росію та змусити до переговорів до того, як РФ зазнає поразки остаточно.

Союзники – це працює в обидва боки.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard