Харківський суддя-АТОвець пообіцяв севастопольському зраднику повісити його за ноги

 Відомий «кіборг», суддя господарського суду Харківської області Олександр Мамалуй, який добровольцем пішов на фронт у 2014 році та воював під Донецьким аеропортом,  відповів в кращих традиціях українського козацтва на лист судді господарського суду Севастополя Олексія Погребняка, який зрадив присязі та тепер працює суддею в окупаційному суді.
У своєму листі Погребняк звернувся з проханням до Господарського суду Харківської області передати документи у кримінальному провадженні, оскільки окупаційний арбітражний суд Севастополя відкрив справу проти “Укрсиббанку”.
У відповідь Мамалуй на офіційному бланку написав лист-відповідь, зазначивши, що жодного “арбитражного суда города Севастополя” не існує – є господарський суд міста Севастополь, яке зараз тимчасово окуповане російським агресором.
“Не існує ніякого “А.С. Погребняка, судьи арбитражного суда города Севастополя”. Є Олексій Станіславович Погребняк, колишній суддя господарського суду Севастополя – зрадник, порушник присяги, шкура. Не пиши сюди своїх листів, колишній суддя, колишній громадянин, колишня людина!” – написав український суддя, який воював на Донбасі.
«Від себе – обіцяю: коли ми будемо звільнювати півострів, я особисто прийду по тебе! Прийду – і повішу тебе за ноги на Приморському бульварі. Там ліхтарні стовпи дуже зручні,» –  додав Мамалуй.
Фотографію відповіді харківський суддя оприлюднив на свої сторінці в соціальній мережі Facebook.
мамалуй
 
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»