Госпітальєрка Яна Зінкевич, яка встала на ноги після важкої аварії, готується стати матір’ю.

Лікарі, які не очікували, що Яна взагалі  зможе ходити, давали Яні майже нульові шанси на те, щоб дівчина коли-небудь пізнала щастя материнства. Але  Яна знову здивувала медиків.
Про це представникам ЗМІ повідомила сама Яна. Зараз 20-річна дівчина перебуває на четвертому місяці вагітності. Зробити заяву вона вирішила після того, як переконалася, що із дитиною все гаразд.
“Ми досить довго чекали, щоби оголосити, адже я вживала надзвичайно тяжкі препарати. Але перший триместр завершився, і з дитиною все гаразд”, – повідомила госпітальєрка.
Дівчина дещо знизить темп своєї реабілітації, намагатиметься не так часто ставати на ноги і передбачає важкий перебіг вагітності.
“Буде дуже тяжка вагітність, майже стовідсотково будуть робити кесареве, можливо, на восьмому місяці, і дитину треба буде доносити в інкубаторі. Але сподіваюся, що доношу скільки зможу»
Батьком дитини є 27-річний Максим Корабльов, який прийшов на фронт добровольцем ДУКу “Правого сектора”, а згодом замінив Зінкевич в якості лідера “Госпітальєрів”.
“Ми разом близько року, нас познайомила війна”, – стримано повідомила Зінкевич. На питання чи планують майбутні батьки офіційно одружуватися, на прес-конфференції 10 травня Яна відповіла: «Я маю таку надію».   Втім вже 12 травня Максим зробив коханій пропозицію одружитись просто в прямому ефірі телебачення.
За попередніми прогнозами лікарів, у молодого подружжя госпітальєрів буде дівчинка. Назвати її планують Богданою.
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»