«Головне – залишатися людиною»: тендітна дівчина-поліціянтка розповіла про роботу на Донбасі.

Анна Рубан, яка працює в поліції Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного, вважає, що правоохоронець завжди повинен залишатися людиною.
«Мені здається, що сумлінно можна працювати і в міліції, і в поліції. Головне – залишатися людиною. Звичайно, серед міліціонерів є і ті, хто висміює нашу роботу і чіпляється до будь-яких дрібниць. Але є і ті, хто нам допомагає. Різні ситуації бувають», – розповіла вона.
«У патрулюванні мені більше подобається спілкування. Коли підходиш до людини, відразу ж починаєш з ним розмову – це настільки цікаво! Навіть дізнатися, як вони реагують на поліцейського. І завжди дуже хочеться допомогти людям,» – зазначила Рубан.
Вона розповіла, що одного разу зі своїми напарниками провела на виклику 4 години. Там, як виявилося, дочки вигнали з квартири свою маму.
В основному виклики йдуть по сімейних сварках або про порушення правил дорожнього руху. Якихось вибухів або надзвичайних подій, про які всі думають, в даний період тут немає. Сподіваюся, що не буде ще довго або взагалі ніколи, – зазначила дівчина.
«Люди, які живуть за лінією фронту, не розуміють, що тут відбувається. Так, можна подивитися щось в Інтернеті, на відео. Але за межами цього регіону не можна відчути той страх, який люди тут пережили. Зараз все вже трошки заспокоїлися. Коли відбувалися бойові дії, я була в Києві. Мої ж рідні були в Луганській області. Знати, що батьки перебувають ось в таких умовах і з ними може статися що завгодно, а ти нічого не можеш зробити – це дуже страшно. Хочеться, щоб люди не знали такої паніки і страху», – підкреслила Рубан.

Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»