Голова Української Жіночої Варти Олена Білецька взяла участь в роботі першого Українського Жіночого Конгресу


22-23 листопада 2017 року в Києві відбувся Перший Український Жіночий Конгрес. Цей захід зібрав найактивніших та успішних жінок з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа.
Місія заходу- створити постійно діючу публічну платформу, яка сформує порядок денний з ґендерної політики для Верховної Ради України, Уряду, приватного і громадського секторів та медіа-спільноти. Організатор заходу Міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості».
Участь у Конгресі взяло близько 300 жінок з різних регіонів України та гості з європейських країн-партнерів.
Учасницею цього непересічного форуму стала і голова Української Жіночої Варти Олена Білецька.
За її словами жіночий форум надав можливості для плідної роботи та спілкування з друзями та партнерами. Вдалось конструктивно поспілкуватись з Міністром Оборони України паном Полтораком (ГО Українська Жіноча Варта взаємодіє з МОУ з 2014 року) та послухати цікаві виступи спікерів з різних країн.
Особливо Олена Білецька виділила виступи національної координаторки з питань жінок, миру та безпеки (Фінляндія) Анн-Софі Штуде, яка наголосила в своїй промові, що «якщо говорити про миротворчість, то ми всі знаємо, коли жінки беруть участь, то підвищується вірогідність того, що вони чогось досягнуть», та генерал-бригадирки, начальниці штабу Армії Норвегії Інгрід Г’єрде, яка розповіла про успішний досвід служби жінок в норвезькій армії.
Українська Жіноча Варта дякує партнерам з NDI та Українського Жіночого Фонду за запрошення на форум та плідну співпрацю.