ГО “Українська Жіноча Варта” провела інструкторський курс «Ризики, пов`язані з вибухонебезпечними предметами. Протимінна безпека».

Захід відбувся у Києві 21, 22 та 23 липня. Тренером курсу була Юлія Чикольба – експертка з питань протимінної діяльності, співавторка програм навчання ризикам вибухонебезпечних предметів разом із низкою міжнародних гуманітарних організацій та агенцій ООН в Іраку, Афганістані, Сирії та Україні, випускниця програми Департаменту військових студій Королівського коледжу Лондона.

Під час навчання жінки детально розібрались у таких темах: 
• Проблематика мін та їхня історія.
• Протимінна діяльність та гуманітарне розмінування.
• Що таке ризик.
• Розпізнавання боєприпасів.
• Вибухонебезпечні предмети, знайдені в Україні.
• Можливі небезпечні території та їхні індикатори.
• Наслідки від мін/вибухонебезпечних предметів для людини/сім’ї.
• Вплив на зміну поведінки людини/суспільства.

Присутні також опрацювали інструменти та методи, які використовуються для інформування різних вікових категорій, та відпрацювали вміння доносити цю важливу інформацію до населення. Серед присутніх учасниць, були жінки з Бородянської громади.

Крім того, учасниць курсу навчили проводити презентації та почувати себе вільно перед аудиторією. Це безперечно  знадобиться їм під час тренінгів з протимінної безпеки  Тема: “Підвищення культури безпечної поведінки”, які вони тепер зможуть проводити для цивільного населення.

Після успішної здачі іспитів кожна студентка курсу отримала сертифікат.

Українська Жіноча Варта продовжить навчання українок протимінній безпеці, адже тепер інструкторів у цій сфері побільшало.

Тож слідкуйте за нашими оголошеннями в соцмережах та месенджерах! Не пропустіть цей важливий та пізнавальний курс – ці знання можуть зберегти життя та здоров’я вам і вашим близьким!

Ми регулярно проводимо цікаві та корисні онлайн- та офлайн-зустрічі. Ці заходи УЖВ організовує для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни у рамках Програми “Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні”, що фінансується Crown Agents. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

 

Дякуємо інструктору Юлії Чикольбі та нашим друзям і партнерам з Центру стресостійкості Києва за простір

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard