ГО «Українська Жіноча Варта» провела чотириденний вишкіл для жінок та дівчат з військової підготовки

Військової справи на першому чотириденному вишколі навчалась двадцять одна учасниця. Дівчата з’їхались з усіх куточків України: Києва, Львова, Черкас, Кривого Рогу. Були і представниці прифронтових районів.
Пртягом чотирьох днів представниці бойового українського жіноцтва перебували практично в умовах армійського навчального центру та пройшли інтенсивний курс військової підготовки.
В програму курсу входили: стрілецька підготовка(маніпуляції зі зброєю, бойові стрільби) тактична медицина (IFAK, TCCC), інженерна підготовка ,основи рукопашного бою основи тактики.
Заняття проводили досвідчені інструктори Управління Спеціальних Операцій ГШЗС України.
В майбутньому учасниці вишколів будуть запрошені на більш поглиблені спеціалізовані вишколи з кожного напрямку. Також ГО «Українська Жіноча Варта» планує за півроку провести ще декілька подібних інтенсивних навчані із загальної військової підготовки, що дасть змогу багатьом жінкам та дівчатам визначити свої місце в обороні країни.
Вражаеннями від пройденого вишколу вже поділилась на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук відома волонтер та блогер Тамара Горіха Зерня: