Гілларі Клінтон офіційно висунули кандидаткою в президенти США від демократів

Екс-держсекретарка США Гілларі Клінтон отримала на з’їзді Демократичної партії підтримку більшості делегатів. Клінтон – перша в історії жінка, яка представлятиме на виборах одну з двох провідних партій країни.

Колишня очільниця Держдепартаменту США Гілларі Клінтон офіційно стала кандидаткою у президенти від Демократичної партії. Її кандидатуру затвердили на з’їзді демократів у Філадельфії ввечері у вівторок, 26 липня. Переважна більшість з 4700 делегатів, що беруть участь у з’їзді, проголосувала за Клінтон. Вона отримала 2842 голоси делегатів за необхідних для висунення 2382, повідомляє агенція AFP. За Берні Сандерса віддали голоси 1865 делегатів.
Колишня перша леді та екс-держсекретарка стала таким чином першою жінкою, яку висунула кандидаткою на пост глави держави одна з двох найбільших партій Сполучених Штатів.
Нагадаємо, у перший день з’їзду підтримати кандидатуру Гілларі Клінтон закликали її колишній суперник Берні Сандерс та Мішель Обама – дружина президента США Барака Обами. Головним суперником Клінтон на виборах буде кандидат від республіканців – мільярдер Дональд Трамп. Президентські вибори мають відбутися 8 листопада.
Джерело
Відділ моніторингу «Української Жіночої Варти»