Генсек НАТО призначив нового заступника замість Вершбоу

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прийняв рішення призначити Роуз Геттемюллер з США своїм заступником. Вона замінить посла Олександр Вершбоу, який займає цю посаду з лютого 2012 року.
Про це повідомляє сайт НАТО.
“Я радий оголосити про призначення Роуз Геттемюллер, які привнесе у НАТО багатий досвід у міжнародній політиці безпеки, а також у таких сферах, як контроль над озброєннями і відносини з Росією. Вона також стане першою жінкою, який зайняла цей ключовий пост, що є важливою віхою в НАТО. Я вдячний послу Олександру Вершбоу, який піде у відставку восени після блискучої кар’єри. Його внесок в НАТО були незамінні в умовах безпрецедентних викликів безпеки”, – сказав Столтенберг.
Геттемюллер в даний час займає посаду заступника держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки, консультант анта держсекретаря з контролю над озброєннями, нерозповсюдження і роззброєння.
До цього вона обіймала посаду помічника державного секретаря в Бюро по контролю над озброєннями, перевірки і дотримання, і головного переговірника щодо нового договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь.
Вона також працювала, зокрема, директором Московського центру Карнегі. Геттемюллер вступить на посаду з 1 жовтня 2016 року.
 
Джерело
Відділ моніторингу «Українсько Жіночої Варти»