Гарнітури віртуальної реальності допомагають ізраїльським військовим готуватися до бойових дій в тунелях


Згідно з повідомленням джерела, ізраїльська армія взяла на озброєння гарнітури віртуальної реальності. У відреставрованому будинку на одній з військових баз солдати проходять підготовку використовуючи гарнітури Oculus Rift і HTC Vive.
Пристрої допомагають солдатам вести тренувальні бої в умовах вузьких коридорів, тунелів і тому подібне. Один з інструкторів зазначив, що віртуальна реальність допомагає командирам створювати для тренування солдатів ситуації, які неможливо відтворити в реальному світі. Крім того, такі тренування в деяких випадках є економічно вигідними і дозволяють скоротити час навчання бійців.
Також повідомляється, що армія Ізраїлю витратила сотні тисяч доларів на систему, що включає в себе десяток гарнітур VR і відповідне віртуальне оточення.
В цілому віртуальна реальність допомагає готувати солдатів для дій в тунелях, які є проблемою для для Ізраїлю у війні проти бойовиків з сектора Газа.
Джерело повідомляє, що тунелі є проблемою і для Південної Кореї, США, Мексики та Іраку, так що ці країни можуть зацікавитися розробленою Ізраїлем платформою.
Джерело
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти