Фотовиставка «Жінки. Мир. Безпека в Україні» відкрилась в Білій Церкві


2 лютого 2017 року в Краєзнавчому музеї Білої Церкви відбулось відкриття фотовиставки, де представлені фотографії жінок-військовослужбовців, які зараз захищають Україну на східних фронтах.
Виставка «Жінки. Мир. Безпека в Україні» – таку назву має проект Українського Жіночого Фонду за підтримки структури ООН Жінки в Україні  – підготовлена в рамках реалізації Стратегії громадянського представництва «Невидимий батальйон 2016-2017 рр.», яка покликана привернути увагу до проблем жінок  у збройних силах, вирішення яких дозволить не лише гарантувати дотримання прав людини, але й зміцнить українську армію.
Перед Білою Церквою фотографії експонувались у Вінниці, в приміщенні «Музею української марки імені Я.Балабана», де викликали великий інтерес серед мешканців та гостей міста.
Партнером Українського Жіночого Фонду в організації  експозицій фотовиставки є Українська Жіноча Варта. УЖВ та особисто голова організації Олена Білецька за останні три роки доклали немало зусиль до того, щоб українські жінки могли повністю реалізувати своє право на захист рідної землі. Багатьом з цих героїчним жінкам УЖВ надає постійну підтримку.
Експозиція виставки буде знаходитись в Білоцерківському краєзнавчому музеї ще три тижні.
УЖВ


Фотовиставка БЦ Фотовиставка БЦ УЖВ Фотовиставка БЦ УЖВ Фотовиставка БЦ УЖВ Фотовиставка БЦ УЖВ Фотовиставка БЦ УЖВ Фотовиставка БЦ УЖВ Фотовиставка БЦ УЖВ
виставка Фотовиставка БЦ УЖВ