Фоторепортаж із стрілецького вишколу.

17 грудня 2014 року ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели на Великополовецькому полігоні (біля Білої Церкви) військові тренування для жінок та дівчат Частина 3, це вже втретє був проведений подібний вишіл. Координатори та інструктори мають намір організовувати подібні заходи щотижняи(по буднях).
17 грудня 2014 року ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели на Великополовецькому полігоні (біля Білої Церкви) військові тренування для жінок та дівчат Частина 3, це вже втретє був проведений подібний вишіл. Координатори та інструктори мають намір організовувати подібні заходи щотижня(по буднях).
Головна мета даного вишколу – за максимально короткий термін сформувати у жінок необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій.
Інструкторами військових тренувань задіяні професійні військові, які готують бійців до зони АТО.
Програма другої частини стрілецьких вишколів включає в себе: напрацювання навичок поводження зі зброєю; отримання практичних знань з використання боєвої зброї – пістолета Макарова (ПМ), та автомата Калашникова (АК-74). Наголошуємо, що робота з учасницями проводиться у малих группах з професійними інструкторами – військовими.