Фізичний розпад колоніальної імперії рф все ближче і ближче

RussiaDisintegration #РозвалРосії

Вже не вперше в регіонах рф піднімається питання щодо незалежності від Москви. Так, навесні 2023 року було проведено онлайн-референдум за незалежність Кенігсберга, до якого належить Калінінградська область; Інгрії, куди належить Санкт-Петербург і Ленінградська область; Кубані, до якої належить Краснодарський край, Сибір та Урал. За даними організаторів, у референдумі взяли участь майже 6 млн осіб, і більшість тих, хто голосував, висловилися “ЗА” незалежність.

Другий онлайн-референдум відбувся влітку 2023 року. Цього разу за свою незалежність від Москви голосували у Чувашії, Карелії, Білгородській, Новгородській та Воронезькій областях. І знову більшість голосів “ЗА”.

На черзі жителі регіону Якутія. Вони також готові боротися за вихід зі складу так званої російської імперії. Про це активісти повідомили у своєму Telegram-каналі.

Незабаром після початку мобілізації в рф Конгрес ойрат-калмицького народу ухвалив декларацію, в якій заявив про прагнення незалежності від кремля та створення власної держави. У декларації Конгресу перераховуються основні претензії Республіки Калмикії до чинного російського режиму. Серед них  “шалена централізація і мілітаризація країни” і “тотальний наступ кремля на культури і мови завойованих росією неросійських народів”.

Постійно говорять про незалежність і в Тиві. Нагадаємо, республіка Тива – батьківщина міністра оборони рф сергія шойгу. Тива лідирує за кількістю загиблих військових у війні росії проти України. І пам’ятає, що до складу російської федерації увійшла не добровільно, а після примусового захоплення начебто з метою “привнесення цивілізації”.

І це далеко не повний перелік територіальних одиниць у складі російської федерації, які хочуть стати окремими державними утвореннями і самостійно вирішувати свою долю та розвиватися.

У 2022 році також було створено Лігу Вільних Націй – суспільно-політичну платформу, яка об’єднує 6 народностей: бурятів, башкир, калмиків, мокшей, ерзян, які бажають вийти зі складу російської федерації. Вони мають підтримку у всьому світі і виборюють своє право на вільне існування під гаслом “Ми не маємо майбутнього з росією. Тільки незалежність!”

Згадаємо, якою була доля всіх існуючих коли-небудь колоніальних імперій. Так, вони врешті решт розвалилися і залишилися лише спогадом в історії. Сподіваємося, про так звану російську імперію навіть спогадів не залишиться…


Матеріали підготувала Поліна Романова «Українська Жіноча Варта» для «Вільного Ідель-Уралу»


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard