Дві жінки вперше призначені главами департаментів у Мосаді


В ізраїльському державному розвідуправлінні Мосад дві жінки недавно були призначені керівниками відділів, що є найвищою посадою, на яку були призначено жінок в цій секретній держустанові.
Як повідомляє сьогодні портал Times of Israel, з посиланням на публікацію в одній з провідних ізраїльських газет, службовка «S» була призначена на посаду глави підрозділу в останні кілька тижнів, в той час як «L» було доручено керівництво паралельного підрозділу кілька місяців тому.
Мосад підтвердив достовірність цього повідомлення, але відмовився дати додаткову інформацію про призначення або про те, за які підрозділи S і L відповідають.
Лише одна жінка раніше займала посаду, еквівалентну командиру дивізії в ЦАХАЛі – в ранзі генерал-майора ЦАХАЛа, але зараз вперше дві жінки займають аналогічні посади в секретній держслужбі одночасно.
У 2011 році Орна Барбівай була першою жінкою, яка отримала звання генерал-майора ЦАХАЛа, вона очолювала армійське Управління кадрами до 2015 року.
У липні цього року начальник генштабу ЦАХАЛу призначив бригадного генерала Аріелу Лазович головним фінансовим радником ізраїльської армії.
Йдеться про першу жінку, що займає цю посаду, а також про одну з чотирьох жінок, які працюють в структурі Генерального штабу ЦАХАЛу
Джерело:sinagoga.kiev.ua
Відділ моніторингу Української Жіночої Варти