Допомога учасникам АТО

Декілька сотень громадських, благодійних, професійних організацій, яку надають різноманітну підтримку учасникам АТО, відтепер зібрані в єдину базу – “Без броні” – яку всі зацікавлені можуть знайти в мережі.
Організації, які попали в цей перелік – перевірені, що допомагає зменшити ризик проявів шахрайства та недобросовісності в підтримці учасники бойових дій. Аналітиками команди цього проекту “Studena” було оброблено і перевірено більше тисячі організацій з усіх куточків України
В базу внесені дані організацій, які надають  атовцям психологічну, реабілітаційну, медичну та юридичну підтримки. Ресурс має зручний інтерфейс, завдяки якому зацікавлені особи можуть швидко знайти найближчу потрібну організацію, її адресу, напрямок та контакти.
Також команда авторів проекту вважають одним з важливих напрямків  психосоціальної підтримки ветеранів  поширення інформації про успішні приклади самореалізації і досягнень після повернення з АТО. З цими історіями теж можна ознайомитись на сайті “Без броні”
Відділ моніторингу УЖВ