Для проекту «Стіна» виготовлені перші 4,3 км огорож

Харківський «Завод імені Фрунзе» на замовлення прикордонної служби у Харківській області вже виготовив першу партію систем огородження (4,3 км огорожі) для урядового проекту «Стіна» по зміцненню українсько-російського кордону. Загальна вартість контракту складає 1,7 млн. грн.
Підприємство взялося виготовляти необхідну продукцію з мінімальною рентабельністю, враховуючи значущість проекту для безпеки України. В даний час продукція передана замовнику і поміщена на тимчасове безоплатне зберігання на склад заводу імені Фрунзе. Підприємство готове відвантажити продукцію на першу вимогу.
Довідка. 15 жовтня минулого року прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час поїздки до Харківської області ознайомився з облаштуванням кордону біля прикордонного контрольно-пропускного пункту «Гоптівка». За словами прем’єр-міністра, проект «Стіна» передбачає цілий комплекс інженерних споруд, а саме: прикордонні стовпи, що визначають лінію кордону, протитанковий рів (3 на 2 метри), бруствери, контрольно-слідову смугу шириною 4 метри, а також рокадну дорогу, призначену для пересування загонів прикордонної служби. Крім того, буде встановлений паркан, поставлять датчики та відеокамери. Відповідно до рішення уряду, проект облаштування державного кордону повинен бути реалізований протягом 3 років.
Оригінал статті .