Діра в економіці рф невпинно росте: прогнози аналітиків на найближче майбутнє

#RussiaDisintegration #РозвалРосії

Повільний, але невпинний крах російської економіки продовжується. Бюджет рф лише за два останніх місяці вичерпав 88% (2 трлн 580 млрд рублів) запланованого дефіциту на весь 2023 рік. Поки кремлівський диктатор шукає гроші на продовження війни в Україні, бюджетникам у ерефії не виплачують зарплати, заборгованість становить вже понад 2 млн доларів.

Перший місяць прийдешнього року став для економіки країни-терористки катастрофічним через виникнення історичного дефіциту у розмірі 23 млрд доларів. У кремлі це пояснили великими витратами на бюджетні потреби. А тоді прийшов лютий, витрати трохи скоротилися до 10 млрд доларів, але ситуацию це не врятувало. Тепер усі чекають оцінок за березень. Тут все набагато цікавіше, оскільки саме у цьому місяці рф вичерпує свій запланований дефіцитний бюджет. До того ж у березні планується перегляд верхнього обмеження на російську нафту. Саме санкції на нафтопродукти створюють величезні проблеми для росії, адже понижуються доходи, які годували країну багато років. За останні два місяці прибутки від продажу нафти та газу знизилися на 46-48%, а на нафтопродукти – на 60%. До того ж москву перестали вважати надійним постачальником енергоресурсів. Доводиться продавати свої вуглеводні в азійські країни з величезними знижками.

Покрити дефіцит бюджету у рф не вийде, не допоможуть навіть поставки ресурсів у країни Азії, Африки, Латинської Америки. Поповнювати казну нічим, кредити країні-агресорці ніхто не надасть, бо її репутація зіпсована назавжди. Тож вона почала активно використовувати кошти з фонду національного добробуту. Вже відомо про те, що москва продає золото на юані. Але запасів фонду – а це близько 8 трлн рублів – вистачить максимум до літа. Такі прогнози дають українські та західні аналітики.

Якщо санкції продовжуватимуть діяти хоча б у такому ж об’ємі, як зараз, ліквідні кошти у ерефії закінчаться вже у другому півріччі цього року. Але захід не зупиняється – планують обмежити торгівлю алмазами, зачепити і фінансовий сектор. Наступним кроком стане девальвація національної валюти. Щоб врятувати економіку швидше за все введуть емісію рубля. Це вдарить в першу чергу по простому населенню: інфляція, невиплати зарплат, підвищення податків, закриття бізнесів, що вже спостерігається у країні-терористці. Але набуватиме все більшого і більшого розмаху.

На війну рф щомісяця витрачає щонайменше 10 млрд доларів, згідно з оцінками Форбс. І припиняти це кривавий диктатор не збирається. А ще візьмемо витрати на силовиків та власні потреби кремлівської верхівки. Вимальовується дуже невтішна для них картина. Тож дуже скоро ми спостерігатимемо повний розвал економіки, і як результат, розпад ерефії. Чекаємо!

Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для “Вільного Ідель-Уралу”


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard