CNN Ukrainian Women’s Guard Українки навчаються в Києві навичкам підготовки до кризи та самооборони

Ukrainian women study crisis preparation and self-defense skills in Kyiv

CNN видання опублікувало в себе на сайті про Українську Жіночу Варту та про захід який проводиться для жінок “Виживання в міських умовах у випадку воєнних дій, надзвичайних та кризових ситуаціях”
 

Коли Українська Жіноча Варта оприлюднила запрошення на курси виживання та самооборони, записалися 700 жінок. Але кімната в київській міській раді, де мав відбутися тренінг у суботу, вміщала лише до 300 осіб, тому додали додаткові дати.
Жінки вивчали все, починаючи від того, як зібрати тривожну сумку, де взяти необхідні речі та як зупинити кровотечу.
У якийсь момент один з інструкторів, Олександр Білецький, почав говорити про виживання в місті, яке відрізане від основних послуг, сказавши присутнім, що зараз настав час будувати плани та об’єднуватися.
«Вирішіть, як розподілити завдання. Хто готуватиме, хто доглядатиме старих, хто буде з дітьми», – розповів військовий експерт Білецький.
Скрябіна ( одна із учасниць присутніх на заході) розповіла, що після того, як подруга розповіла їй про курс, вона прочитала конспекти людей, які раніше відвідували.
«Але це навчило мене більше про спосіб мислення в умовах кризи. Як бути готовим і як зберігати спокій», – сказала вона, додавши, що використовує тренінг, щоб переконатися, що готова до будь-якої ситуації. «Я зараз куплю вогнегасник», — сказала вона.
Під час практичних тренувань із самооборони дві жінки вправлялися у використанні рук, щоб відвернути потенційного агресора.
«Ніколи не стискайте кулак. Не вийде сильно вдарити, пальці поламаєш, долонями користуйся та відкритою», – сказав жінкам, які зібралися у  залі, один із інструкторів Віктор Краєвський.
 
Весь матеріал Ви можете прочитати за посиланням видання CNN
https://edition.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-02-19-22-intl/h_344f9a2d8084764db77c53a675b6d559