9 серпня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу” (відео)

9 серпня 2023 року відбулася онлайн-зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Спікером була Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та у Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

Зустріч з психологом умовно розділили на дві частини – теоретичну та практичну. Під час теоретичної частини психолог детально розповіла про стрес та психічну саморегуляцію. А чи ви знали, що психічна саморегуляція – це управління власним психоемоціональним станом, що досягається шляхом впливу людини на самого себе за допомогою слів, уявних образів, управління м’язовим тонусом і диханням. Не знали? А жінки, які були присутні на зустрічі з психологом вже знають не лише це, а й дієві методи, за допомогою яких можна здійснювати психічну саморегуляцію.

Після теоретичної частини – практична, а саме відповіді на питання присутніх. Жінки мали змогу запитати все, що їх турбує в межах цієї теми і отримати кваліфіковану відповідь від нашого психолога. Наприкінці зустрічі присутні отримали слова мотивації та підтримки від Ганни Молдован.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard