8 лютого Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

8 лютого 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова зустрілися з жінками у теплій приємній атмосфері, щоб поспілкуватися та зайнятися рукоділлям.

Під час війни стреси стали нашими супутниками, але це не означає, що з психологічним виснаженням не треба ефективно боротися! Одним із дієвих методів боротьби є рукоділля – адже воно заспокійливо діє на нервову систему, психіку й загалом позитивно впливає на людину. Саме тому щочетверга  проходять зустрічі Жіночого кола. 

Вже звично зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Tana Sribna – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Цього разу Жіноче коло зібрало тепло рук і сердець для створення оберегових ляльок-мотанок, які найближчими днями планується передати нашим захисникам. Майстер-класи зі створення лялечок провела Тетяна Свердел. Крім ляльок-мотанок, ще шили льолі для дітей України й сорочки для захисників. І звісно ж, яке рукоділля без душевних та теплих розмов? Говорили про книги й зустрічі в бібліотеці, які дарують наснагу та дають сили й ресурс. 

Крім рукоділля та розмов, відбулася ще й гра-асоціація, яку провела Лора Савчук. Ця гра дала можливість кожній присутній краще пізнавати себе, свої слабкі та сильні сторони. Та дізнатися, як слабкі сторони перетворити на сильні, просто й швидко змінюючи якість свого життя. 

Чекаємо вас наступного четверга в теплому жіночому колі з Tana Sribna.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard