7 листопада Українська Жіноча Варта провела для жінок у с. Бородянка зустріч із психологом (фото)

7 листопада у селищі Бородянка ГО “Українська Жіноча Варта” провела для жінок та дівчат зустріч із кризовим психологом. Зустріч відбулася в геокуполі УЖВ ХАБ.

Під час війни слід приділяти особливу увагу своєму психоемоційному стану, підвищувати свою стресостійкість та психологічну пружність. Адже саме стресостійкість, тобто сукупність особистих якостей, що дозволяють переносити стресові ситуації без неприємних наслідків для особистості та оточення, допоможуть нам зберегти свою нервову систему.

Спікером було запрошено Наталію Кравченко – психолога, екзистенційного – психотерапевта, бізнес-психолога.

Тема зустрічі: “Як підвищити свою стресостійкість та психологічну пружність”. Присутні разом із психологом обговорили помилки, які допускаються в оцінці та управлінні своїм внутрішнім станом, складові психологічного стану, а також стабілізацію психологічного та ментального стану. 

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи для дівчат і жінок в онлайн- і офлайн-форматах. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard