7 червня 2016 року о 19:00 Громадська організація “Українська Жіноча Варта” запрошує усіх жінок та дівчат Києва на майстер-клас Ольги Максименко “Фінансова грамотність”.

Як ми користуємося з своїх основних ресурсів – часу, відносин та грошей, і що вдбувається, коли найголовнішим з них помилково вважаємо .. гроші?
Майстер-клас провокативний, попереджаємо! Ми будемо говорити про відомі всім нам речі –  економічні можливості, фінансові цілі та їх досягнення, контроль видатків та доходів та планування бюджету – під незвичним кутом зору.
Щось для вас буде несподіваним, деяка інформація гарантовано викличе спротив, але на 100% буде корисною! Приходьте та переконайтесь в цьому самі!
Фінансова грамотність – це перша тема з серїі літніх майстер-класів програми “ДЕТОКС ПЛЮС”, в рамках якої ми позбавимось від тих обмежуючих переконань, які заважають нам бути успішними та щасливими.
Які ще теми будемо висвітлювати влітку? Управління емоціями, впевненість в собі та самооцінка, тайм-менеджмент та інші.
Слідкуйте за анонсами!
 
Всі участниці, які запросять на мастер-клас подругу, отримають невеличкий корисний презент!
 
Про спікера:
Ольга Максименко – коуч з кар’єри та лайф-коуч, автор проекту “Стиліст життя” (www.lifestylist.com.ua). Ольга допомагає знайти свою улюблену справу, бути більш щасливими в професії та особистому житті.
Дата та час проведення:
7 червня 2016 р., початок о 19:00.
Тривалість: 90 хв.
Беріть з собою зошит, ручку та гарний настрій:)!
Місце проведення: вул. Дегтярівська, 3, 4 поверх (м. Лукянівська)
Кількість учасників обмежена.
Реєстрація на зустріч є обов’язковою. Внесок 100 грн. Для членів Української Жіночої  Варти внесок 50 грн.
Для участі заповніть АНКЕТУ: