6 червня 2023р. Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з психологом

6 червня 2023 року відбулася онлайн-зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта» Ганною Ємцевою. Зазначимо, Ганна – практичний психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації “Лісова Поляна “. Є психологом консультантом програми “СЕТА “. Освіта: Київська національна академія внутрішніх справ, спеціалізація Психологія. Магістр. Спеціалізація: робота з військовослужбовцями, ветеранами та їх сім’ями.

На онлайн-зустрічі мова йшла про регулювання емоції, енергії та думок. У першій частині зустрічі, психологиня дала визначення цим термінам і детально розповіла про їхнє значення у житті кожної людини. Також, обговорили, що таке “ресурс” та де його шукати. Крім того, окремо мова йшла про те, як покращити свій емоційний стан при непродуктивних думках.

Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Присутні жінки мали змогу поділитися тим, що їх турбує й отримати поради та підтримку від досвідченого, професійного, практичного психолога.

Наприкінці зустрічі, голова ГО “Українська Жіноча Варта “Олена Білецька сказала слова підтримки та мотивації присутнім жінкам.

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, підтримка та допомога під час війни.

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу, ERIM та Управління з питань гендерної рівності КМДА.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard