6 липня 2023 року, членкині ГО «Українська Жіноча Варта» взяли участь у тренінгу «Основні принципи протидії гендерно зумовленого насильства (ГЗН)»

6 липня 2023 року, членкині ГО «Українська Жіноча Варта» взяли участь у тренінгу «Основні принципи протидії гендерно зумовленого насильства (ГЗН)». Тренінг провели представники Міжнародного медичного корпусу (International Medical Corps).

Метою таких навчань, за словами організаторів, є покращення надання сервісів для постраждалих від ГЗН та тих, хто перебуває у групі ризику ГЗН в Україні. 

Спікерами заходу були тренери з команди Міжнародного медичного корпусу (ММК) – Оксана Дмитренко та Альона Ігнат’єва. Під час тренінгу з питань ГЗН були розглянуті поняття статі, гендера, гендерно зумовленого насильства, його причини та наслідки. Крім того, розглянули такі теми, як «Влада та ГЗН» та «Ставлення та сприйняття ГЗН».

Під час тренінгу слухачі мали можливість ставити запитання тренерам та отримували чітку й аргументовану відповідь. Окрім того, практичні завдання, інтерактивні вправи та робота в групах допомогла учасникам тренінгу не тільки зрозуміти, а й швидко запам’ятати подану інформацію.

Завдяки тренінгу присутні отримали технічну підготовку щодо основних принципів протидії ГЗН.

Всі учасники отримали сертифікат про успішне проходження тренінгу.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard