5 жовтня Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

5 жовтня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок. 

Під час зустрічі присутні говорили про психічне вигорання та ділились методами боротьби з ним. А оскільки одним із кращих способів профілактики емоційного виснаження є рукоділля, то жінки окрім приємної розмови займалися вишивання фартушка для лялечок, яких змотали минулого четверга, робили льолечку-сорочку для передчасно народженого хлопчика Левчика, та ще багато-багато чого цікавого й корисного!

Зустріч, вже звично, відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова (Tana Sribna) – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон» та ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Вишивання фартушка для лялечок почали з креслення схеми на аркуші в клітинку, потім перенесли на полотно кожен промальований стібок. Говорили про донецькі троянди і як в кожному кущі, який зараз квітне в столиці, хтось вбачає свій дім, який в тимчасовій окупації. Говорили про фольклорні експедиції, які 11 років тривали в Волновасі, як вивезли матеріал, де тепер продовжувати традицію. Тож можливо, одна з наступних зустрічей буде присвячена фольклору і традиціям Приазовʼя. Слідкуйте за анонсами.

Льолечку – сорочку для передчасно народженого супер-героя, хлопчика-поспішайка з лікарні Охматдит, яким опікується фонд Благодійний фонд “SUPERгерої”, створила знана майстриня з Решетилівки Марина Кісенко. Ось-ось передамо сорочечку Левчику, який її чекає, і ще шість сорочок-льоль, вишитих жінками з різних куточків України для дітей, народжених під час війни.

Витягали красиві жіночі архетипи з колод метафорично-асоціативних карт київської художниці-чарівниці Альони Райди, надихались розмовами про творчість і сучасні книги, які варто прочитати, і в цю ж мить замовляли їх. Завдячуючи електронному каталогу і можливостям сучасної бібліотеки, бажані книги легко доставляються з інших філій міста в потрібну бібліотеку.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. 

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard