4 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві тренінг “Фінансова грамотність” та трансформаційну гру “Cash Flow” (фото)

ГО “Українська Жіноча Варта” 4 листопада 2023 року в Києві провела для дівчат тренінг “Фінансова грамотність” та трансформаційну гру “Cash Flow”.  

У суботній день жінки вкотре зібрались, аби взяти участь у навчанні фінансовій грамотності за допомогою гри “Cash Flow” (у перекладі з англійської “Грошовий потік”). Гра “Cash Flow” вчить людей, як інвестувати гроші з мінімальним ризиком, витягуючи високий дохід – адже, як говорить творець цієї гри Роберт Кіосакі: “Ви або господар грошей, або їхній раб”.

Спікером було запрошено круту тренерку з фінансової грамотності та ведучу трансформаційної гри “Cash Flow” Олександру Юзик. Олександра має 15-річний досвід роботи в корпоративних фінансах і продажах, є представницею виробничої компанії UA та волонтеркою Проекту з підвищення фінансової грамотності для підлітків. Проводить гру “Cash Flow” з 2021 року.

Протягом гри тренерка дала багато корисної і цікавої інформації про гроші та інвестиції. Тренінг пройшов у позитивній, приємній та дружній атмосфері. Наприкінці навчання всі присутні отримали від спікера детальний відгук і психологічну підтримку.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах, щоб не пропустити наступний захід!

Тренінг проводився “ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проєкту “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”. Захід відбувся за підтримки Київської міської ради та у співпраці із заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Мариною Петрівною.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard