4 липня Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з психологом на тему “Регулювання власного стану: емоції, енергія, думки” (відео)

4 липня 2023 року відбулася онлайн-зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта» Ганною Ємцевою. Зазначимо, Ганна – практичний психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації “Лісова Поляна“, крім того вона психолог-консультант програми “СЕТА“. Спеціалізація фахівця – робота з військовослужбовцями, ветеранами та їх сім’ями. Освіту психолог отримала у Київській національній академії внутрішніх справ, за спеціалізацією “Психологія. Магістр”.  

На онлайн-зустрічі мова йшла про регулювання емоцій, енергії та думок. У першій частині зустрічі психолог дала визначення цим термінам і детально розповіла про їхнє значення у житті кожної людини. Також, обговорили, що таке “ресурс”, де його шукати та як його відновити. Крім того, окремо мова йшла про те, як покращити свій емоційний стан при непродуктивних думках.

Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Присутні жінки мали змогу поділитися тим, що їх турбує й отримати поради та підтримку від досвідченого, професійного, практичного психолога.

Наприкінці зустрічі присутні жінки почули слова підтримки та мотивації від нашого крутого спеціаліста. 

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

Онлайн-зустрічі з психологом, а також ще багато інших онлайн та офлайн заходів, УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступний захід. 

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

 

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard