4 квітня Українська Жіноча Варта і Tana Sribna провели в Києві Жіноче коло (фото)

4 квітня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної та емоційної підтримки жінок. Захід пройшов у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки м. Київ.

Наші Жіночі кола тривають і масштабуються. Жінки та дівчата долучаються й продовжують культуру України, як національну ідентифікацію, тримають фокус уваги на прекрасному й творять диво своїми руками в місці сили бібліотеці.

Крім вже звичного рукоділля, цього разу в рамках Жіночого кола відбулась презентація книги Зінаїди Васіної «Українська мода: від Трипілля до покоління скла». Авторка театральна художниця, графік, художниця-етнограф, науковиця. Її найвідоміші роботи «Еволюція українського вбрання. Сторінки історії» та «Вбрання Київської Русі».

Ведучою Жіночих кіл підтримки є наша чудова та незмінна Tana Sribna бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», а також магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Українська Жіноча Варта та Tana Sribna чекаємо вас на наступного четверга! Долучайтеся!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard