31 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч з лікарем-психологом від ГО «Українська Жіноча Варта» Ганною Молдован (ВІДЕО)

Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіту отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю медична психологія та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю травматерапія. Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей.

ℹ️На онлайн-зустрічі мова йшла про обмеження на шляху змін і про те, що заважає адаптуватись і приймати. Як завжди, зустріч складалась з двох частин. Перша частина – теоретична інформація по темі зустрічі, друга частина – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді. Впевнені, що після цієї зустрічі бажані зміни в житті жінок будуть відбуватись швидше, а прийняття змін, які відбуваються поза їхнім власним бажанням, – легше.

🫶Наприкінці зустрічі, голова ГО “Українська Жіноча Варта “Олена Білецька сказала слова підтримки та мотивації присутнім жінкам.

👉Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, підтримка та допомога під час війни.

🫶Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

🇺🇦Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM.