31 березня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл із тактичної медицини (фото)

Вміння надавати домедичну допомогу потрібне кожній людині. А в умовах повномасштабної війни, яка триває в Україні вже третій рік, з’явилась потреба й в знаннях тактичної медицини. Саме тому ГО “Українська Жіноча Варта” щомісяця проводить одноденні курси з тактичної медицини. Цей місяц не став винятковим, і 31 березня УЖВ провела в Києві черговий такий вишкіл для дівчат та жінок.

Тренером була Марія Горобець – досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ.

Заняття складалося з теорії та практики, а також із відповідей Марії на питання учасниць тренінгу. 

Зазначимо, тренінг із надання домедичної допомоги в бойових умовах для військових побудований згідно з протоколом MARCH. І саме згідного цього протоколу й було побудовано заняття. Адже він підходить і для цивільних, які планують мобілізуватися, перебувати на території бойових дій, або просто опанувати відповідні навички. Згідно з цим протоколом надавати допомогу потрібно в певному порядку:

    • M (Massive bleeding) – масивна/критична кровотеча.
    • A (Airway Management) – прохідність дихальних шляхів
    • R (Respiration) – респірація (легені)
    • C (Circulation) – циркуляція (об’єм циркулюючої крові в організмі)
    • H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – травма голови/гіпотермія/гіповолемія.

Наприкінці вишколу жінки отримали сертифікати про участь у вишколі, а інструкторка сказала слова мотивації та підтримки присутнім.  

Організатор заходу ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Київської міської ради та у співпраці з заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хондою Мариною Петрівною.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard